Domů / DOČASNÉ TETOVÁNÍ / ZLATÉ TETOVÁNÍ

Zlaté dočasné tetování INDY


Žádné hodnocení. Kód: 032
Zlaté dočasné vodě odolné nalepovací tetování
Dostupnost: skladem
89 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Zlaté dočasné tetování INDY

Dočasné metalické vodě odolné zlaté tetování je stylovým doplňkem na letní party, festival i akci s přáteli. Vystřihněte si motivy a vytvořte si svůj vlastní styl. Zlaté tetování vydrží 3-5 dnů v závislosti na umístění. Místa s častějším otěrem vydrží kratší dobu, tetování nekrémujte.

Návod na použití

KROK 1: OČISTĚTE KŮŽI

Pro dokonalou aplikaci důkladně umyjte místo na těle, kam budete tetování aplikovat. Zbavte ho zejména zbylého krému, nečistot, make-upu, písku. Kůži umyjte mýdlem, pro důkladné vyčistění můžete použít i pár kapek alkoholu. Opláchněte vodou a po umytí důkladně osušte. Pokud máte na místě pro aplikaci chloupky, oholte je. Tetování bude lépe držet.

KROK 2: VYSTŘIHNĚTE VYBRANÝ VZOR

Vezměte paletku a vystřihněte vybraný obrázek. Stříhejte co nejvíce u kraje, ať se vám pak tetování dobře aplikuje. Náramky a řetízky zkraťte dle potřeby ještě před aplikací. Ideálně si požadovaný tvar a délku poměřte, ještě než sundáte ochrannou fólii.

KROK 3: SEJMĚTE PRŮHLEDNOU FÓLII

Máte-li vystřižený obrázek, sejměte vrchní ochrannou fólii. Tetování bude trošku lepit.

KROK 4: PŘILOŽTE TETOVÁNÍ NA KŮŽI

Přiložte vybraný vzor na suchou a čistou kůži obrázkem dolů. Namočte tetování vlhkou houbičkou a přitlačte na kůži po dobu minimálně 30 sekund. Dejte pozor na nechtěné posunutí  obrázku během aplikace. Předejít tomu můžete důkladným přitisknutím obrázku na kůži. Pokud nemáte po ruce houbičku, nebojte se tetování opatrně namočit vodou pomocí jakéhokoliv hadříku či ubrousku. Tetování musí  být vždy během aplikace celé namočené, jen tak se aktivují lepící složky.

KROK 5: SEJMĚTE PODKLADOVÝ PAPÍR

Opatrně sejměte bílý podkladový papír. Tetování by již mělo přilnout na kůži a papír by měl jít lehce odstranit. V případě, že tetování drží na podkladovém papíře, pravděpodobně jste ho málo namočili.

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

Tetování můžete jednoduše odstranit přípravky na bázi oleje nebo alkoholu. Dobře funguje i pár kapek odlakovače. Namočte do přípravku vatový tampónek. Přiložte tampónek na tetování a nechte látku chvíli působit. Poté jemně setřete. Kůži po odstranění tetování ošetřete tělovým krémem.

UPOZORNĚNÍ

Neaplikujte na oči nebo citlivou a jinak poškozenou pokožku. Nevhodné pro děti do 3 let. 

Specifikace
Barva zlatá
Povrchová úprava vodě odolné
Velikost 208 x 148 mm
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.