Domů / Podmínky vrácení peněz

Podmínky vrácení peněz

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od kupní smlouvy

Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím prostředků komunikace na dálku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy. Kupující může toto své právo na odstoupení od smlouvy realizovat tím, že zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu. Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 30 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce, tím není dotčen nárok prodávajícího na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží.

Nenošené a nepoškozené kompletní zboží nám prosím pošlete spolu s formulářem odstoupení od smlouvy do 30 dnů od převzetí zboží. Zásilku odešlete Českou poštou jako obyčejný/doporučený balík, neodesílejte prosím balík na dobírku. Jakmile nám balíček přijde, budeme Vás kontaktovat a zaplacenou částku Vám vrátíme na Vámi zadaný bankovní účet do 14 dnů od potvrzení převzetí balíčku včetně nákladů na přepravu.

Adresa pro zaslání zboží:

Ing. Kristina Rouzková
U Leskavy 738/26
625 00 Brno

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Právo na vrácení peněz platí do 30dnů od doručení zboží.
  • Zboží nesmí být poškozené.
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu.

 

Reklamace zboží

Záruka na zboží je vždy poskytována na 24 měsíců, tak jako v kamenném obchodě. Vždy začíná běžet dnem doručení zboží kupujícímu. Jako prodejce odpovídáme za vady výrobku, které má zboží při jeho převzetí a za ty, které se objeví v záruční době. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny nešetrným zacházením či mechanickým poškozením. Reklamace bude vyřízena do 14 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s průvodním dopisem s důvodem k reklamaci.

Reklamaci je možné uplatnit doručením zásilky poštou na tuto adresu:

Ing. Kristina Rouzková
U Leskavy 738/26
625 00 Brno

K zásilce prosím vždy přiložte průvodní dopis s důvodem k reklamaci.

Náklady na dopravu reklamovaného výrobku budou uhrazeny v případě, že bude reklamace uznána. Neposílejte prosím reklamované zboží na dobírku, tyto zásilky nebudou převzaty.

Na jakékoliv dotazy ohledně vrácení zboží nebo reklamace odpoví tým  missy.cz, email: info@missy.cz, tel: + 420 728 244 382.