Domů / Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty 

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je standardně v délce 2 - 3 dny od obdržení objednávky. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku odesíláme zboží okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Poštou - Balík do ruky (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice na adresu uvedenou v objednávce) - 110 ,– Kč.
  • Poštou - Balík na poštu (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice na vaši nejbližší poštu) - 110 ,– Kč.
 
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 

 Způsob platby 

  • Platba on-line platební kartou přes platební bránu GoPay.
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Fio banky. Číslo účtu je 2300065171/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí. Služba je zpoplatněna částkou 30 ,- Kč.

 

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví tým expedice missy.cz, email: info@missy.cz, tel: + 420 728 244 382.